تاریخ آخرین بروزرسانی: پنجشنبه ١٩ شهریور ١٣٩٤،
توسط:،
تعداد بازدیدها: ١٤٩٢

چيلر دستگاهي مي باشد كه با خنك كردن آب، آب سرد مورد نياز جهت خنك كردن اتاق ها را فراهم مي كند. چیلرها به دو دسته چیلرهای تراکمی و جذبی تقسیم می شوند. چیلرهای تراکمی خود به دو دسته رفت و برگشتی و اسکرو و چیلرهای جذبی نیز به دو دسته گروه تک اثره و گروه دو اثره تقسیم می گردند.

تاریخ آخرین بروزرسانی: شنبه ٤ شهریور ١٣٩٦،
توسط:،
تعداد بازدیدها: ٥٩١

بویلر یک مخزن بسته تحت فشار است که آب یا دیگر سیالات در آن گرم می شوند . گرمایش و تبخیر سیالات باعث می شود که این محصول در بسیاری از مکان ها توان استفاده را داشته باشد.

چندین تقسیم بندی برای بویلرها وجود دارد...

تاریخ آخرین بروزرسانی: شنبه ٤ شهریور ١٣٩٦،
توسط:،
تعداد بازدیدها: ٣٣٦

اينورتر برق (Inverter) يا اينورتور يك دستگاه الكتريكي است كه مي تواند جريان مستقيم (DC) را به جريان متناوب (AC)  تبديل كند. با استفاده از ترانسفورماتورها، سوئيچ ها و مدارات كنترل، AC تبديل شده مي‌تواند هر مقدار ولتاژي و فركانسي داشته باشد. اينورترهاي استاتيك قطعات متحرك ندارند و در رنج وسيعي از كاربردها استفاده مي شوند.

تاریخ آخرین بروزرسانی: یکشنبه ٥ شهریور ١٣٩٦،
توسط:،
تعداد بازدیدها: ٣٢٩

مانند انواع تجهیزات دیگر، یک سیستم الکتریکی، وظیفه خود را در درجه ای از محدوده بهره وری، که از ضعیف تا عالی می باشد، انجام می دهد. اندازه گیری راندمان یا بازده موتورهای الکتریکی به عنوان ضریب توان شناخته می‌شود.

تاریخ آخرین بروزرسانی: دوشنبه ٦ شهریور ١٣٩٦،
توسط:،
تعداد بازدیدها: ٤٦٤

علاوه بر تجربه و مهارت‌های فنی که لازمه‌ی موفقیت در هر شغلی است، روابط عمومی یا به عبارتی «مهارت‌‌های برقراری ارتباط» نیز نقش بسزایی در موفقیت شغلی ما ایفا می‌کند.

لین تیلور (Lynn Taylor) کارشناس محیط‌های کاری و نویسنده‌ی کتاب «روش‌های کنترل رفتارهای رئیس‌مآبانه» رفتار در محیط‌های کاری را این‌گونه توضیح می‌دهد: « کارمندان ترجیح می‌دهند در محیط‌های دوستانه کار کنند. محیط‌های خشک و جدی، راندمان کاری را کاهش می‌دهد. با تقویت مهارت‌ های ارتباطی، می‌توان بازده کار را افزایش داد. افرادِ مدبر، که از هوش اجتماعی قوی‌ای برخوردارند، در محیط‌های کاری به رهبرانی مقتدر و موثر تبدیل می‌شوند. این افراد می‌دانند اعتماد کردن به روابطی که بر پایه‌ی احترام و دموکراسی است، رمز موفقیت شغلی و بهره‌روی است. با یادگیری مهارت‌های ارتباطی، رفتارهای منفی در محیط کار کاهش می‌یابد و با رویکردی مثبت می‌توان از بروز درگیری‌ها و تنش‌ها جلوگیری کرد.»

تاریخ آخرین بروزرسانی: سه​شنبه ٧ شهریور ١٣٩٦،
توسط:،
تعداد بازدیدها: ٣١٩

اشتغال در صورتی رخ می‌دهد که تولیدی انجام شود و برای راه افتادن فرآیند تولید، نیاز به سرمایه است. اینکه همواره شاهد آن هستیم که در کشور‌های در حال توسعه و کمتر توسعه یافته، میزان بیکاری بیشتر است، به آن علت است که سرمایه‌ای وجود ندارد که به ازای آن بتوان نیروی کاری را استخدام کرد و تولید را افزایش داد و به رشد اقتصادی بالاتر رسید.

تاریخ آخرین بروزرسانی: شنبه ١١ شهریور ١٣٩٦،
توسط:،
تعداد بازدیدها: ١٨٤

آدم های موفق خودشان را با افرادی که با آنها هم فکر هستند، متحد می‌کنند. آنها اهمیت و ارزش قسمتی از یک گروه بودن را می‌دانند و می توان گفت آدم های موفق ۳۰ فرق کلی با دیگران دارند که دانستن آنها بد نیست :

تاریخ آخرین بروزرسانی: سه​شنبه ١٤ شهریور ١٣٩٦،
توسط:،
تعداد بازدیدها: ١٧١

امروزه در بین كشورهای صنعتی ، رقابت فشرده و شدیدی در ارائه راهكارهایی برای كنترل بهتر فرآیندهای تولید ، وجود دارد كه مدیران و مسئولان صنایع در این كشورها را بر آن داشته است تا تجهیزاتی مورد استفاده قرار دهند كه سرعت و دقت عمل بالایی داشته باشند. بیشتر این تجهیزات شامل سیستم‌های استوار بر كنترلرهای قابل برنامه‌ریزی (Programmable Logic Controller) هستند.

تاریخ آخرین بروزرسانی: پنجشنبه ١٣ مهر ١٣٩٦،
توسط:،
تعداد بازدیدها: ١٨٢

با اتصال اینورتر به خودرو با رعایت چند نکته شما می توانید هر دستگاه برقی مورد استفاده خود در خانه یا محل کار به خودروی خود وصل کنید.

تاریخ آخرین بروزرسانی: سه​شنبه ١٨ مهر ١٣٩٦،
توسط:،
تعداد بازدیدها: ٢١٢

گزیده مقالات

اطلاعات تماس با سانیا

تـلـــفن: ٦٠٩٣٥٨٠-٠٥١١

فکـــس: ٦٠٩٢١٢٦-٠٥١١

همـــراه: ٠٩١٥٥٠٢١٥٠٩

ایمـیـــل: info@saania.ir

مشهد، آزادشهر، نبش امامت 27، پلاک 137، طبقه فوقانی آموزشگاه ادیسون